Při navrhování rezidenčních projektů Neocity nezapomínáme na nadstandardní byty pro náročné zájemce. Bydlení, které vám umožní každý den si vychutnávat život bez kompromisů. Najdete v něm spoustu prostoru, luxusní bytové standardy, záplavu denního světla a rozhodně velkou terasu či balkón s parádním rozhledem do okolí. Ve vysočanském R2 Rokytka jsme nabídli takové byty dva, každý v nejvyšším poschodí jedné budovy. A jeden z nich ještě může být váš.

Apartmán v hollywoodském stylu

V nejvyšším patře budovy A najdete byt, jaký znáte možná pouze z hollywoodských filmů. Komfortních 143 m2 a skoro stometrová terasa k tomu! Dvě koupelny, tři ložnice a obrovský velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem jsou zárukou dostatku životního prostoru a soukromí i pro velkou rodinu. Terasa s možností inteligetního zastínění nabídne panoramatický výhled k pohledání a významně rozšiřuje možnosti bytu. Nechybí tu totiž příprava pro venkovní kuchyň nebo vířívku. Vše je zde připraveno ke splnění vašich snů o bydlení.

Abyste si takový byt mohli zařídit vybavením odpovídající kvality, přidáme vám k nákupu i voucher na vybavení v hodnotě 300 000 Kč u značky Hanák. Jednou z podmínek je, že si u Hanáka zakoupíte i další vybavení minimálně ve stejné ceně.  

Bydlení v lokalitě, kde nic nechybí

Rezidenční projekt R2 Rokytka se nachází pět minut chůze od metra B Českomoravská, na výjimečně praktickém místě s vynikající dopravní dostupností. V blízkém okolí najdete nejen obchody a kulturu v podobě OC Harfa a O2 Areny, ale také řadu restaurací, polikliniku, služby či rozlehlý park. Projekt byl již dokončen a zkolaudován, takže se můžete rovnou stěhovat.