Logo Neocity Logo Neocity

Lepší místa
pro život

Společnost Neocity byla založena v roce 2005 a je součástí úspěšné mezinárodní developerské skupiny Neocity Group. Zaměrujeme se na stavbu a prodej rezidenčních projektů menšího či středního rozsahu, v nichž chceme nabízet bydlení s důrazem na maximální komfort a kvalitu bydlení. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícné komunikaci se zákazníkem od prvního kontaktu až po odevzdání klíčů od bytu.
Za necelých 20 let existence jsme úspěšně vybudovali a prodali řadu rezidenčních projektů, jako například Terasy Břevnov, Rezidence U Veleslavínského zámku či R2 Rokytka.

O všechny naše projekty se stará zkušený tým lidí, kteří denně pracují na tom, aby byl váš domov dokonalý do nejmenšího detailu.

Náš tým

Oded Ber
CEO

Nezáleží na tom, kolik stovek bytů jste postavili. Důležité je, abyste mohli být hrdí na každý z nich. V Neocity děláme pro spokojenost klientů od začátku do konce maximum.

Jiří Piluša
Finanční ředitel

Snažíme se, aby naše byty zůstaly finančně dostupné, aniž bychom museli dělat kompromisy v kvalitě. Proto také zajišťujeme klientům výhodné financování.

Michal Šiller
Obchodní ředitel

Jsem perfekcionista, takže každý obchod i každý byt musí být dotažen k dokonalosti. Jedině pak se můžeme ohlédnout za naší prací s uspokojením.

Patrik Brožíček
Hlavní inženýr

Pro inženýra existuje pouze jeden příjemnější moment než pohled na úspěšně realizovanou stavbu. Když vidí, jak jsou spokojení její obyvatelé.

Novinky

Novinky