Logo Neocity Logo Neocity

Lepší místa
pro život

Společnost Neocity byla založena v roce 2005 a patří do mezinárodní skupiny Neocity Group, působící v oblasti developmentu. Zaměřujeme se na stavbu a prodej projektů menší či střední velikosti s důrazem na maximální komfort a kvalitu bydlení. V České republice jsme dosud úspěšně dokončili už několik rezidenčních projektů.

O všechny naše projekty se stará zkušený tým lidí, kteří denně pracují na tom, aby byl váš domov dokonalý do nejmenšího detailu.

Náš tým

Oded Ber
CEO

Nezáleží na tom, kolik stovek bytů jste postavili. Důležité je, abyste mohli být hrdí na každý z nich. V Neocity děláme pro spokojenost klientů od začátku do konce maximum.

Jiří Piluša
Finanční ředitel

Snažíme se, aby naše byty zůstaly finančně dostupné, aniž bychom museli dělat kompromisy v kvalitě. Proto také zajišťujeme klientům výhodné financování.

Michal Šiller
Obchodní ředitel

Jsem perfekcionista, takže každý obchod i každý byt musí být dotažen k dokonalosti. Jedině pak se můžeme ohlédnout za naší prací s uspokojením.

Patrik Brožíček
Hlavní inženýr

Pro inženýra existuje pouze jeden příjemnější moment než pohled na úspěšně realizovanou stavbu. Když vidí, jak jsou spokojení její obyvatelé.

Novinky

Novinky