Základy, zdivo, stropy, střecha, fasáda, ale také hydroizolace nebo kanalizace již jsou na svém místě. Tváře obou projektů dostaly základní rysy a na staveništích se vše vyvíjí jedna radost. Dokončení hrubé stavby ještě před příchodem zimy bylo důležité.

Náš vysočanský projekt R2 Rokytka vyrostl doslova jako z vody. Pod dvěma sousedícími budovami bylo vybudováno velké podzemní parkoviště a na něm postaveny samotné domy, které se nyní hrdě rozhlížejí z devátého podlaží do okolí. Těší nás, že o toto moderní bydlení ve výjimečně praktické a dostupné lokalitě u metra Českomoravská je velký zájem. Aktuálně zbývá pouze několik bytů od jednotlivých dispozic. Předpokládaný termín kolaudace je srpen 2021.

Zatímco projekt R2 Rokytka tvoří dva solitérní domy, Rezidence V Zahradách dokonale doplňuje zástavbu útulné libeňské uličky a nabízí vlastní vnitřní dvůr. Najdete v něm pestrou paletu bytů různých dispozic se zajímavými architektonickými řešeními – investiční 1+kk, rodinné apartmány nebo stylové lofty. V současné době je volná polovina bytů, přičemž jejich kolaudace je naplánovaná na březen 2021. Více detailů o obou projektech naleznete na www.r2rokytka.cz a www.libenrozkveta.cz.