Nabídka Neocity je v současné době nebývale široká. Najdete v ní kvalitní byty všech velikostí a mnoha různých charakterů, stejně jako byty, do kterých se můžete nastěhovat ihned, brzy nebo až přijde ta pravá chvíle. Těší nás, že vám můžeme nabízet komfort už mnohem dříve, než se uvelebíte na pohovce ve svém novém bytě. 

V cíli: Rezidence V Zahradách

Jak už jsme vás informovali, projekt Rezidence V Zahradách je zkolaudován a zbývají v něm poslední volné byty. Stále tak máte možnost získat bydlení v útulné lokalitě Libně, nedaleko Proseckých skal. V nabídce jsou byty se zahradami, velkorysé apartmány 5+kk nebo atraktivní lofty. A nejlepší na tom je, že jde o byty k nastěhování.

Před finišem: R2 Rokytka

Poměrně rychle můžete bydlet i ve Vysočanech. Stavební práce na projektu R2 Rokytka v sousedství metra Českomoravská a O2 Areny jsou v závěrečné fázi a kolaudace je naplánovaná na srpen. Z bytů o žádaných dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk zbývají poslední volné jednotky. Většinou se jedná o rozlehlé byty v horních patrech, vhodných pro komfortní rodinné bydlení. Za pozornost rozhodně stojí i dva luxusní 4+kk apartmány v nejvyšším patře, které uspokojí i velmi náročné zájemce. Nabídnou panoramatický výhled do všech stran, prostorný interiér a zajímavě řešenou terasu s přípravu pro venkovní kuchyň, vířivku či saunu. Nenechte si ujít příležitost na krásný byt u metra a v celkově skvěle občansky vybavené lokalitě.

Na startu: SBH Living

Pokud s novým bytem nepospícháte a hledáte klidné bydlení beze shonu velkoměsta, doporučujeme vám SBH Living ve Štěrboholech. Ojedinělý projekt s vysokými standardy (např. dveře Hanák) a zajímavou architekturou nabídne komfortní život s výhodami města i přírody za jeho hranicí. Všech 69 bytů je nyní v prodeji za atraktivní first minute ceny.