Vynikající dopravní dostupnost, občansky bohatě vybavená lokalita a pestrá paleta kvalitních bytů v moderním střihu. Seznamte se s naším novým rezidenčním projektem R2 Rokytka. Pouze 3 minuty chůze od stanice metra Českomoravská najdete bydlení se všemi výhodami velkoměsta, a zároveň klidný domov, v němž čas plyne volně jako nedaleká říčka Rokytka.  

Lokalita této části Vysočan je vskutku mimořádná a my jsme velmi rádi, že vám můžeme nabídnout bydlení, kterých v Praze už mnoho není. Vedle bezkonkurenční dopravní dostupnosti a blízkosti všech pro praktický život důležitých institucí a služeb totiž dostanete i komfort volně stojící budovy. Projekt je šikovně skryt pod přírodním svahem, který jej odděluje od blokové městské zástavby. Vašimi sousedy tak budou pouze sportoviště, říčka či cyklostezka. 

Dvě budovy celkem nabídnou 50 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk, přičemž všechny budou vybaveny balkonem. V nejvyšším, osmém poschodí vybudujeme apartmány pro náročné s rozlehlými terasami a panoramatickým výhledem. Jako u všech bytů od Neocity, i zde se můžete těšit na kvalitní bytové standardy, architektonická řešení s důrazem na detail a vysoce profesionální servis od prvního kontaktu až po předání klíčů.

Předprodej bytů byl právě zahájen.

Navštivte stránku projektu ZDE a vyberte si svůj nový domov.