Ve svahu nad Břevnovským klášterem září novotou vysoký dům. Rezidenční projekt Terasy Břevnov byl nedávno dokončen a po úspěšné kolaudaci brzy přivítá první obyvatele. Ti se mohou těšit na panoramatický výhled, nadstandardní byty i klidnou lokalitu prestižní Prahy 6.

V celkem sedmi nadzemních podlažích je připraveno 42 moderních, velkoryse koncipovaných bytů. Jejich společným jmenovatelem jsou prostor, komfort a kvalita. Byty disponují velkoformátovými francouzskými okny s jižní orientací a vstupem na terasu či balkon. Na ranní šálek kávy nad probouzející se Prahou či večeři při západu slunce si člověk rychle zvykne. Důraz je kladen i na bezpečnost celého projektu – jsou tu například vstupní dveře Next, bezpečnostní rolety a zabezpečovací systém u všech přízemních bytů.

Vysoká kvalita standardů je patrná i ve společných prostorách, kde jsou lité podlahy teraco, fasáda budovy je ze sklovlákno betonu, který se pro svou finanční nákladnost používá u rezidenčních projektů jen velmi výjimečně.

Komfort a pohodlí přináší i sama Praha 6, plná zeleně a klidu. Kromě blízké zahrady Břevnovského kláštera se nachází v okolí projektu tři velké parky. Například sportem proslulá Ladronka či rozlehlá Obora Hvězda, ideální na procházky, venčení psů nebo piknik. Obchody, služby, školy a další pro život důležité věci leží v té správné vzdálenosti od projektu, nenarušují klid rezidentů a přitom to k nim není daleko. Terasy Břevnov jsou i díky tomu unikátním místem ke spokojenému životu ve velkoměstě. Teď už zbývá se jen nastěhovat.

Více o nabídce bytů se dovíte zde.