Ve všech 50 bytových jednotkách se již bydlí. Posledním prodaným je luxusní apartmán v nejvyšším patře.

Vysočanský projekt R2 Rokytka byl úspěšně dokončen a prodán. Dvě budovy s padesáti bytovými jednotkami a dvěma nebytovými prostory vyrostl v sousedství O2 Areny během roku a půl, přičemž většina bytů se prodala již v úvodní fázi projektu. Pestrá nabídka bytů s moderními standardy zahrnovala investiční i rodinné byty, a to včetně luxusních apartmánů s panoramatickým výhledem v posledním patře budov. Každý z bytů má balkon nebo terasu, parkoviště je umístěno ve společném podzemí mezi oběma budovami.

R2 Rokytka se těší mimořádně zdařilé poloze v docházkové vzdálenosti stanice metra Českomoravská a dalších významných dopravních bodů. Snadnou dostupnost z centra doplňuje velmi dobrá občanská vybavenost, včetně O2 Areny v sousedství, velkého nákupního centra, parku nebo radnice. 

V této chvíli zbývá v R2 Rokytka volný pouze nebytový prostor v přízemí budovy B. Rozlehlá jednotka s výměnou 288 m2 vnitřní plochy plus 302 m2 zahrady a zatravněné terasy je k dispozici ve standardu Shell&Core a je zkolaudována pro provozovnu či kanceláře. Její nezanedbatelnou výhodu představuje také blízká vzdálenost potenciálním klientům z řad obyvatel projektu.