Znáte Štěrboholy? Tato nevelká čtvrť na východním okraji Prahy byla dosud poněkud opomíjená. Neprávem. Její umístění na hranici města a přírody je totiž ceněná komodita. Štěrboholy mají od všeho trochu - praktičnost bohaté pražské infrastruktury, blízkost rozlehlé přírodě a uvolněnou atmosféru maloměsta, ve které se příjemně žije.

Náš nový projekt SBH Living jsme umístili do samotného srdce Štěrbohol. Dvě čtyřpodlažní budovy navazují se stávající historickou zástavbou a nabídnou komfortní bydlení s důrazem na inteligentní propojení interiéru s exteriérem. Velká okna a prosklené stěny mají navodit výjimečný pocit vzdušnosti, prostornosti a prostoupení světlem. Stejně jako v našich předcházejících projektech pochopitelně dbáme také na vysokou kvalitu materiálů a co nejlepší provedení práce. Celkem 69 jednotek s dispozicemi až 4+kk zahrnuje velkorysé apartmány s předzahrádkami v přízemí, byty s prostornými lodžiemi nebo v nejvyšším patře penthousy s terasami.

Štěrboholy jsou strategicky umístěná lokalita u Pražského okruhu, odkud se autem snadno dostanete do centra Prahy, ale také do řady koutů republiky. Každodenní povinnosti včetně školní docházky lze obstarat přímo v okolí projektu. V docházkové vzdálenosti leží obchodní centrum Europark, základní škola či městský úřad. Blízko je to také do Fashion Areny – outletového centra módy. Nejbližší stanice metra Depo Hostivař je vzdálena pouze pár zastávek autobusem. Volný čas můžete trávit například ve sportovním areálu Hamr, v parcích či výlety do okolní přírody. Na své si přijdou fanoušci rybolovu, kteří budou mít rybník Slatina jen kousek od domova.

Jsme rádi, že od první zmínky na našich webových stránkách, je o SBH Living velký zájem. Těšíme se, jak do Štěrbohol přineseme bydlení na vysoké úrovni a vytvoříme nové sousedství, na které bude moci být Praha náležitě hrdá. Už nyní se můžete na webu sbhliving.cz seznámit s byty, stavět začínáme v dubnu. Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nám napsat nebo zavolat.