Míříte vysoko? Dobře děláte. Protože právě tam, nad střechami Prahy 6 a zahradou Břevnovského kláštera, se rozkládají ty nejlepší byty již dokončeného projektu Terasy Břevnov. Velkorysé apartmány 4+kk a 5+kk s balkony a terasami nabízejí vysoký komfort, spoustu prosvětleného prostoru a především exkluzivní výhled na Prahu.

Vaší pozornosti by neměl uniknout ani byt 3+kk, který jsme původně vybrali jako náš ukázkový byt. Kompletně jsme ho vybavili designovým nábytkem a zcela zařízený ho nyní prodáváme. Pokud vás zaujaly fotografie interiéru na našich stránkách a představovali jste si na nich i sebe, vězte, že vaše představy se mohou velmi snadno realizovat.

Vzhledem k tomu, že Terasy Břevnov je již dokončený a zkolaudovaný projekt, rádi vás na požádání jakýmkoliv bytem provedeme. A to dokonce i ve virtuální realitě! Na našem webu můžete absolvovat virtuální prohlídku skutečných prostor, buď v prostředí webu nebo s pomocí VR brýlí. Abyste však pochopili výjimečnost projektu Terasy Břevnov, musíte jej zažít. Stěhovat se můžete klidně hned potom.