V Terasách Břevnov zbývají poslední dva apartmány. Objevte pravý luxus kvalitního bydlení s možností trávit čas na terase a těšit se západem slunce nad Prahou.

Nemusíte překročit domovní práh, a přece si můžete posedět na slunci. Pokud se rozhodnete bydlet v nejvyšších patrem projektu Terasy Břevnov, slovo "doma" pro vás dostane nový význam. Více vzduchu, více slunce, více světla a pocit volnosti. V současné době nabízíme poslední dva volné apartmány.

Nacházejí se v nejvyšším a druhém nejvyšším poschodí, oba mají dispozici 4+kk a rozlohu včetně venkovních prostor přes 150 m2. Byly navrženy pro vysoký komfort svých obyvatel – každý z nich má například hned dvě koupelny s toaletou a podlahovým vytápěním, toaletu pro hosty a klimatizaci v každé obytné místnosti. Apartmány zasahují po celé šířce budovy a jejich terasy jsou situované na sever a na jih, kde se otevírá panoramatický pohled na Prahu a široce otevřené nebe.  

Udělejte si představu o bydlení v posledních volných apartmánech Teras Břevnov hned teď díky naší virtuální prohlídce. Z vlastní zkušenosti však víme, že osobní zkušenost je nenahraditelná, takže vám doporučujeme, abyste se přišli podívat na vlastní oči. Rádi vám oba apartmány předvedeme.

Více o projektu zde.